• Kabiliyetler
  • İletişim
  • EN

Hakkımızda

2017 yılında Ankara’da kurulan AC ARGE, CASSAS Şirketler Topluluğunun uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesinden hareketle araştırma, geliştirme, endüstriyel tasarım ve üretimde çağdaş bir yaklaşım benimseyerek faaliyetlerine başlamıştır. Son teknolojileri kullanarak, donanımlı altyapı ve deneyimli kadrosuyla, 28 bin metrekarelik alanda her yıl oldukça fazla sayıda ambulans üretmekte ve yeteneğini daha da ileriye taşımak için titizlikle çalışmaktadır. AC ARGE’de üretimi yapılan ambulansların teknik destek, satış öncesi ve sonrası her adımda kullanıcı memnuniyeti ACK Ambulans alt firması aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu sayede satış öncesi ve satış sonrası her adımda kullanıcı memnuniyetini garantilemektedir. Türkiye’de ve Dünya’da lider olma hedefiyle çıkılan bu yolda, ilkleri gerçekleştirmenin gururuyla araştırma geliştirme faaliyetlerimize ağırlık vermekteyiz.

AC ARGE Hakkında

AC ARGE endüstriyel faaliyetler ve ürünler konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Yüksek standartlarda üretimi yapılan tüm ambulanslar Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun TS EN 1789 Ek-C ambulans uygunluk belgesine sahiptir. Ambulans donanımları ihtiyaca göre uyarlanabilir olup, projelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak da üretilebilmektedir. Sektördeki liderliği sayesinde üretim tesislerindeki faaliyetlerinin yanı sıra otomotiv sektörünün önde gelen markaları ile iş birliği içerisinde de bulunmaktadır.

AC ARGE'nin Mesajı

“Tasarım ve üretimde inovatif çözümler” mottosuyla çıktığı bu yolda AC ARGE olarak kurulduğu günden bu yana hizmet etmek amacıyla bulunduğu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. AC ARGE işinin merkezine “insanı” koyarak güvenilir, şeffaf ve kaliteli iş anlayışıyla sağlık sektöründe hizmet verir. Türkiye’de güçlü ve lider bir şirket olmaya ilerlerken kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürür. Hedefleri ve vizyonu doğrultusunda, her zaman en iyiye yönelir. Geniş bir yelpazede üretim yapma kapasitesine sahip olan AC ARGE her zaman bu kapasitesini daha da yükseltmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefler. Müşteri istekleri doğrultusunda uzman mühendis kadrosu ve teknik ekip tarafından, prototip ve nihai üretimleri yenilikçi ve teknolojik yaklaşımlarla standartların gereklilikleri de dikkate alan AC ARGE, yüzde yüz yerli ve milli sermayeye sahiptir. 
  • Yüksek Kaliteli
  • Kullanıcı Dostu ve İnovatif Üretim Anlayışı
  • Uzman Yönetici Kadrosunun Stratejik Planlama Yeteneği
  • Tecrübeli Liderlerin Deneyim Gücü
  • Genç ve Aktif Ekibin Pratik, Çözümcü Yaklaşım ve Başarı Odaklı Çalışma Sistemi


Yüksek Kaliteli, Kullanıcı Dostu ve İnovatif Üretim Anlayışı

Uzman Yönetici Kadrosunun Stratejik Planlama Yeteneği

Tecrübeli Liderlerin Deneyim Gücü

Genç ve Aktif Ekibin Pratik, Çözümcü Yaklaşım

Başarı Odaklı Çalışma Sistemi