• Kabiliyetler
  • İletişim
  • EN

Tasarım ve Mühendislik

Geleceğe yön veren ambulanslar üreten AC ARGE için her fikir değerlidir. Tasarım sürecine başlamadan insan odaklı yaklaşımla hareket eden AC ARGE her zaman en iyiyi hedefler. İlk adımdan son adıma profesyonel tasarım ekibi ve alanında uzman mühendisleri ile ulusal ve uluslararası alanda ambulansta yeniliğin adresi olmak için çalışır. Yaptığı tasarımlar ile Türkiye’de ve dünyada ilkler gerçekleştirmenin heyecanı ve gururunu yaşayan AC ARGE, her zaman ileriyi düşünerek geleceğin teknolojisi araçlar ortaya koymaya devam edecektir.

AR-GE ve İnovasyon

Konu sağlık olduğunda saniyelerin ve dakikaların öneminin bilincinde olan AC ARGE, daima en iyi ve en güvenilir ürünleri hayata geçirmektedir. Hastanın hastaneye ulaşma sürecinde fark yaratan çalışmalar gerçekleştiren AC ARGE, ilk aşamadan son aşamaya ya tüm süreçleri hem kendini hem de ürettiklerini bir üst seviyeye taşımak için çalışmaktadır. 

AC ARGE, ambulanslarında yer alan ekipmanların yalnızca ilk müdahaleye yetecek şekilde değil, ileri müdahaleye de izin verecek özellikte üretilmesini sağlamak adına araştırma ve geliştirme faaliyetlerini tüm teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sürdürmektedir.

Üretim ve Montaj

Üretim süreçlerimizde Türkiye’deki sağlık tesislerinin tamamında kendini kanıtlamış ve yüksek kalitede ürünler tercih ediyoruz. Ergonomi ve konforu en üst düzeyde tutmak için özel tasarlanmış araçlarımızın montajlanma süreçlerinde de oldukça titiz çalışıyoruz. Malzemelerimizi Uluslararası Akredite kuruluşlarda test edilen ve uygunluğu onaylanan firmalardan temin ediyor ve bu sayede uzun süreli kullanım sağlayan üstün kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz. Montaj sürecimiz alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından titizlikle yürütülüyor ve tamamlanıyor. Böylelikle araçlarımızı ülkemizin hizmetine sunuyoruz.

Modernizasyon ve Modifikasyon

Teknoloji her geçen gün gelişiyor, bu gelişmeler ve değişmeler doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Araçlarımızın tümü tam donanımlı ve üst düzey teknoloji ile donanmıştır. Aynı şekilde ihtiyaçlara yönelik olarak araçlarımız teknik zırhlama ve modifikasyon yapmaya uygundur. Operasyonel ve coğrafi taleplere göre ambulanslarımız uyarlanabilir ve geliştirilebilir yapıdadır.

Modern, çarpıcı, şık ve aynı zamanda ergonomik üretimlerimiz ile sektörde yeniliklerin öncüsü olmaya ve hizmet ve üretim kabiliyetlerimizi artırmaya devam edeceğiz.

Bakım ve Onarım

Her zaman planlı ve yenilikçi yaklaşımımızla ve uzman ekibimizle bakım ve onarım süreçlerini profesyonellikle yürütüyoruz. Yüksek memnunyeti sağlamak için araçlarımızın üretim sürecindeki tüm testlerini tamamlıyor, olası bir sorunun önüne geçmek için bakım ve onarım aşamalarında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Araçlarımızda yer alan cihazların periyodik bakım, kontrol ve kalibrasyonlarını özenle yapıyoruz. Üretim sonrasında da alanında uzman çalışanlarımız ve yoğun servis ağımızla araçlarımızın tüm bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Aracınızın periyodik bakımlarını ve hasar onarım süreçlerini %100 memnuniyet garantisi ile yürütüyoruz. Teknik destek ekibimiz yaşanabilecek olası sorunları hızlıca, en geç 72 saat içinde çözüme kavuşturuyor. Böylece yalnızca ambulans değil aynı zamanda kullanıcı refahı, sağlık, mutluluk ve güven inşa ediyoruz.